Luigi Bormioli

Italia

79 produse

Luigi Bormioli creează sticlărie de excepție din 1946 în Parma, Italia, continuând o tradiție de familie în producția de sticlă din secolul al XIV-lea. Compania combină meșteșugul tradițional italian cu tehnologia modernă, producând pahare și veselă din sticlă de cea mai înaltă calitate pentru peste 100 de țări.

Afișez 1 - 20 din 79 de rezultateSortat după cele mai recente

Platou servire rotund alb, set 3 piese, Luigi Bormioli

Prețul inițial a fost: 136.80 lei.Prețul curent este: 102.60 lei. set

Farfurie adanca sticla Luigi Bormioli Moon Nala, alba

Prețul inițial a fost: 14.40 lei.Prețul curent este: 10.80 lei. buc

Set 18 pahare vin Bormioli Maravigliosa transparent

Prețul inițial a fost: 816.00 lei.Prețul curent este: 612.00 lei. set

Farfurie întinsă sticlă opal 27 cm Luigi Bormioli Moon Collection, alb

Prețul inițial a fost: 18.00 lei.Prețul curent este: 13.50 lei. buc

Farfurie adâncă supă sticlă opal Ø 23 cm Luigi Bormioli Prometeo, alb

Prețul inițial a fost: 13.20 lei.Prețul curent este: 9.90 lei. buc

Set 6 pahare de whisky Mixology Bormioli Jazz 350 ml transparent

Prețul inițial a fost: 187.20 lei.Prețul curent este: 140.40 lei. set

Set 6 pahare de whisky Atelier Bormioli 340 ml transparent

Prețul inițial a fost: 257.40 lei.Prețul curent este: 193.05 lei. set

Set 6 pahare de apa Sorgente Bormioli 300 ml transparent-albastru

Prețul inițial a fost: 168.00 lei.Prețul curent este: 126.00 lei. set

Decantor whisky sticlă Luigi Bormioli Mixology Elixir 750 ml

Prețul inițial a fost: 99.60 lei.Prețul curent este: 74.70 lei. buc

Set 2 boluri servire din sticlă cu perete dublu 115 ml, transparent, Luigi Bormioli Thermic Glass Ametista

Prețul inițial a fost: 80.40 lei.Prețul curent este: 60.30 lei. set

Set 6 pahare vin Stemw. Atelier White Wine Luigi Bormioli 350ml

Prețul inițial a fost: 297.60 lei.Prețul curent este: 223.20 lei. set

Set 6 pahare vin Atelier Sauvignon Luigi Bormioli 350ml

Prețul inițial a fost: 291.60 lei.Prețul curent este: 218.70 lei. set

Set 6 pahare vin Atelier Chianti Luigi Bormioli 550ml

Prețul inițial a fost: 341.40 lei.Prețul curent este: 256.05 lei. set

Set 6 pahare vin Tumbl. Atelier Pinot Noir/Rioja Luigi Bormioli 550ml

Prețul inițial a fost: 215.40 lei.Prețul curent este: 161.55 lei. set

Set 6 pahare vin Tumbl. Atelier Cabernet/Merlot Luigi Bormioli 670ml

Prețul inițial a fost: 229.20 lei.Prețul curent este: 171.90 lei. set

Set 6 pahare vin Stemw. Atelier Riesling/Tocai Luigi Bormioli 440ml

Prețul inițial a fost: 347.40 lei.Prețul curent este: 260.55 lei. set

Set 6 pahare vin Stemw. Atelier Pinot Noir/Rioja Luigi Bormioli 610ml

Prețul inițial a fost: 428.40 lei.Prețul curent este: 321.30 lei. set

Set 6 pahare Tumbl. Strauss Whisky Luigi Bormioli 285ml

Prețul inițial a fost: 250.80 lei.Prețul curent este: 188.10 lei. set

Set 6 pahare Tumbl. Strauss Wine Luigi Bormioli 240ml

Prețul inițial a fost: 229.20 lei.Prețul curent este: 171.90 lei. set

Set 6 pahare Mixology SPRITZ Luigi Bormioli 550ml

Prețul inițial a fost: 369.60 lei.Prețul curent este: 277.20 lei. set

Descoperă și alte branduri